Zbiórka karmy dla schroniska - Przedszkole Gminne w Krosnowicach
Strona głowna  /  Galeria  /  Zbiórka karmy dla schroniska
Zbiórka karmy dla schroniska
data dodania: 2017-12-11

W naszym przedszkolu prowadzona była zbiórka karmy dla psów i kotów ze Schroniska ,,Fundacja pod psią gwiazdą" w Kłodzku. Bardzo dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom i Dzieciom za dary przekazane dla schroniskowych psów i kotów.

Dnia 06 grudnia wszystkie zebrane dary zostały przewiezione z naszego przedszkola do schroniska i osobiście panie z przedszkola przekazały m.in. karmę suchą i mokrą, koce, ręczniki, zabawki, gryzaki, miski, obroże, szampon dla psów, żwirek dla kotów, przysmaki dentystyczne oraz drapak dla kotów.

Bardzo dziękujęmy rodzicom którzy nas wsparli w tym pięknym geście oraz za okazanie dobrego serca!

Podobny obraz