Kontakt
Przedszkole Gminne w Krosnowicach
Strona głowna  /  Galeria  /  Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy
data dodania: 2018-01-16


    Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.  W dniu 12.01.2018r. w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, kapitanów, czerwonego kapturka, czarownicę, piratów, policjantów, Hulka, Spider-Mana, strażaków, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

            W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość ułożenie samodzielnie wyrazu ,,Karanawał", następnie każde dziecko prezentowało swój strój, każdy pozował do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Aby przedszkolaki nabrały sił na dalszą zabawę był również słodki poczęstunek. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca.

     Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

         Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

           Kolejny bal karnawałowy już za rok! :)

Podobny obraz

Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+1