Strona głowna  /  Galeria  /  Walentynki w przedszkolu
Walentynki w przedszkolu
data dodania: 2018-02-24

14 luty był dla przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Przedszkolaki tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, słuchały wiersza Walentynkowego, śpiewały piosenkę ,,Mam serduszko", układały puzzle ,,Zakochane pary i przyjaciele". A także każde dziecko otrzymało ciastko- serce i ozdabiało według swojego pomysłu słodkim czerwonym lukrem oraz kolorowymi wiórkami. Na zakończenie serduszkowych zabaw odbyła się walentynkowa dyskoteka. Walentynki w przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych! :)

Znalezione obrazy dla zapytania walentynki

Strona: 1 2