Strona głowna  /  Galeria  /  Warsztaty Wielkanocne
Warsztaty Wielkanocne
data dodania: 2018-04-04

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.

Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców dzieci na zajęcia otwarte, na których poznawaliśmy tradycje i zwyczaje świąteczne oraz przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne. Na zajęciach przedszkolaki, przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych przy pomocy Rodziców, wykonały piękne wielkanocne dekoracje. Dzieci wykonały świąteczne babeczki, ozdobiły styropianowe jajeczka, stroiki a także wspólnie przystroiły duże papierowe jajka.

Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.

Dziękujemy Rodzicom za obecność, przyniesione materiały plastyczne oraz zaangażowanie w pracę przedszkola.

Podobny obraz

Strona: 1 2 3