Strona głowna  /  Galeria  /  Spotkanie z ratownikiem medycznym
Spotkanie z ratownikiem medycznym
data dodania: 2018-04-13

W piątek 06.04.2018r. gościliśmy w naszym przedszkolu rodziców Sary, tato jest ratownikiem medycznym a mama pielęgnierką. Dzieci miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Przedszkolaki uczyły sie w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej oraz w jaki sposób wzywać pomoc. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zadawały pytania dla Pani pielęgniarki dotyczące m.in. zachowania się podczas skaleczeń. Dzieki takiej lekcji dzieci nauczyły się wielu ważnych rzeczy, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia. Naszym Gościom- Państwu Tomera bardzo dziękujemy za przybycie do naszego przedszkola!

Znalezione obrazy dla zapytania ratownik medyczny obrazek dla dzieci

Strona: 1 2