Strona głowna  /  OGŁOSZENIA

WAŻNA INFORMACJA   DLA  RODZICÓW

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli,

od 24 kwietnia (środa) w godzinach 7.00-14.00 dyrektor placówki zapewnia opiekę

dla  25 dzieci, których Rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia opieki.

Bardzo proszę o zgłaszanie obecności dziecka dziś do godz.15.00 oraz codziennie potwierdzać obecność

w dniach kolejnych.

/  ZGŁOSZENIA  TYLKO TELEFONICZNIE  - tel. 74 868 53 13  lob osobiście /

INFORMACJA  DLA  RODZICÓW  DOTYCZĄCA   ewentualnego strajku  od dnia 8 kwietnia 2019 r.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Informuję Rodziców, że w dniu 08.04.2019 r. przewiduje się rozpoczęcie akcji protestacyjnej nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, która potrwa aż do odwołania.

Z uwagi na braki kadrowe dojdzie do sytuacji, w której nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze i wychowawcze w  Przedszkolu Gminnym w Krosnowicach

O zakończeniu akcji protestacyjnej i rozpoczęciu pracy w  przedszkolu   zostaniecie Państwo zawiadomieni poprzez umieszczenie informacji na stronie internetowej przedszkola  lub na stronie  społecznościowej  facebook  oraz drzwiach wejściowych placówki.

Za  zaistniałą sytuację  bardzo przepraszamy i  prosimy  Państwa o  wyrozumiałość .

WYNIKI REKRUTACJI

Informujemy  , że  lista dzieci  zakwalifikowanych  do przyjecia na rok szkolny 2019-2020   jest dostępna w siedzibie  Przedszkola  .

Rodzice  dzieci  zakwalifikowanych do przedszkola  muszą  do  dnia  26 kwietnia 2019 roku   podpisać  "wolę przyjęcia dziecka do przedszkola  " / druk dostępny w siedzibie przedszkola .

Nie podpisanie dokumentu będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

W załączeniu : link , na którym  jest  druk do pobrania

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-23