Strona głowna  /  WAŻNE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE DLA  RODZICÓW

w sprawie czasowego ograniczenia

funkcjonowania  przedszkola

W związku z decyzją Rządu RP  dotyczącą zapobiegania, , przeciwdziałania i zwalczania

COVID -19   informujemy , że w  okresie :

od 29.03.2021 do 11 kwietnia 2021  r.

Przedszkole Gminne w Krosnowicach  będzie zamknięte dla  dzieci .

Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć  z wykorzystaniem  metod i technik kształcenia na odległość.

W związku z tym , wychowawcy grup będą  każdego dnia przygotowywać  zabawy  i propozycje zajęć z dziećmi do wykorzystania w  domu . Prosimy o korzystanie z proponowanych przez nauczycieli  materiałów (  na stronie : www.przedszkole.krosnowicen.blizej.info)

Informuję , że przedszkole ,  na pisemny wniosek rodziców , o których mowa w       rozporządzeniu  Ministra Edukacji i Nauki  z dnia  26.03.2021 r.  -           Dz.U. , poz.561 (  http://images.dlaprzedszkoli.eu/przedszkole.krosnowicen/rozporzadzenie-covid-19pdf-przedszkola-i-oddzialy.pdf ) i  skierowany do dyrektora przedszkola )

będzie   prowadziło zajęcia opiekuńcze z dziećmi na terenie przedszkola .

Ostatnia aktualizacja: 2021-03-29